Výlety po krásném ostrově Bali

Celodenní výlety

Opice v Ubudu

Oblast Ubud: Návštěva původní vesnice Tenganan Bali Aga, opic v džungli a tradičního tržiště v Ubudu, po cestě zpět zastávka na rýžových políčkách Ceking a chrámech Goa Lawah a Goa Gajah.

Chrám na jezeře. Beratan

Oblast Bedugul: Procházka k vodopádům GitGit, pozorování opic v pralese dále pak přesun do vodní chrámu Ulun Danu, botanické zahrady, buddhistického kláštera a vodních lázní Banjar.

Besakih

Oblast Besakih: Prohlídka stříbrnické dílny, návštěva nejvetšího balijského chrámu Besakih, vyhlídka Penelokan na kalderu Batur, nasledně oběd na vyhlídce Kintamani a odpolední přesun k vodopádu Les.

Tirta Gangga

Oblast Amlapura: Návštěva bílého chrámu Lempuyang, královského paláce Tirta Gangga, vodního palace Taman Ujung a odpočinek na bílé panenské pláži Pasir Putih.

  • 1 osoba: 35 € / osoba
  • 2 osoby: 25 € / osoba
  • 3 a více osob: 20 € / osoba
Zeptejte se na volné termíny a objednejte si celodenní výlet

 

Půldenní výlety

Marcel s autem

Výstup ke svatým pramenům Bangle.
Vodopád Les.
Vodopád Sekumpul.
Procházka džunglí u Bílého chrámu Lempuyang.
Prohlídka rýžových políček Berina.
Bylinková léčba u šamana.
Šnorchlování či rybaření na katamaránu.

  • 1 osoba: 25 € / osoba
  • 2 osoby: 20 € / osoba
  • 3 a více osob: 15 € / osoba

V ceně výletů je zahrnuta doprava i česky mluvící průvodce.

Objednejte si půldenní výlet

 

Ptačí park

Bali Bird Park je rájem milovníků přírody a může se pochlubit největší sbírkou indonéských ptáků na celém světě. V rozlehlých volierách zde žije více než jeden tisíc ptáků dvou set padesáti druhů.

Ptačí park na Bali

Zahrada je rozdělena do několika sekcí, v nichž jsou vždy drženy jen ty druhy, které se mohou společně vyskytovat v dané lokalitě. Největší expozice parku je věnována tropickým ptákům z Pupuy Nové Guinei. Tato hustě zarostlá průchozí voliéra s bujnou vegetací, v níž se dá procházet i po lávkách zavěšených v korunách stromů, umožňuje přiblížit se veškerým ptákům až na dotek.

Ptačí park na Bali

Unikátní je expozice rajek, která patří mezi největší na světě. Neméně krásné jsou i voliéry věnované ptákům z džungle Sumatry, Bornea a Jávy.

Na Bali žije více než tři sta ptačích druhů, z nichž je dvacet osm endemických. Nejznámějším endemitem je špaček balijský (Majna Rothschildova), který se ve volné přírodě vyskytuje v jediné lokalitě na světě, v národním parku Bali Barat.

Ptačí park na Bali

V parku můžeme vidět i vzácné kasuáry zlatokrké, holuby korunáče, zoborožce či např. varana komodského. Dalším unikátem a velkou zajímavostí tohoto parku je chov papoušků, z nichž vetšina je zde chována volně v areálu zahrady, a tak je možné pořídit si společné foto, třeba i s kakadu palmovým.

  • Cena: 55 € / osoba

V ceně je zahrnuta doprava i vstup do ptačího parku.

Objednejte si výlet do ptačího parku